Kaminasüdamik Hoxter HAKA 60/50S

2 948.00 

Väikese paigaldussügavusega kaminasüdamik.


HAKA 60/50S hinnakiriPDF

HAKA 60/50S tehnilised andmed ja joonisedPDF

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Väikese paigaldussügavusega kaminasüdamik. Paremale või vasakule avaneva uksega. Kaminasüdamiku on võimalik tellida ka tumeda šamottvoodriga.


Erinevalt tavalistest kaminasüdamikest on Hoxter kaminasüdamikud disainitud soojendama neid ümbritsevat salvestavat massi, mis omakorda annab tuppa kiirgussoojust sarnaselt ahjuga. Salvestatava soojushulga suurendamiseks on kaminasüdamikule võimalik lisada salvestav lõõristik, mis suurendab ka seadme efektiivsust ning pikendab kütmise intervalli. Kui ruumi napib saab lõõristiku asendada spetsiaalse 5 rõngast koosneva soojussalvestiga.

Hoxter valikus on erineva suuruse ja kujuga kaminasüdamikke, sealhulgas  ühe-, kahe- ja kolmepoolse ning nurgaklaasiga kaminad. Sõltuvalt teie kodu soojavajadusest on peaaegu kõik seadmed saadaval nii ühe kui ka kahekordse ukseklaasiga. Kahekordne ukseklaas võimaldab kaminasüdamikke kasutada ka väiksema energiavajadusega ruumides.

Kui on vaja kiirelt sooja andvat kütteseadet võib kamina voodrile lisada konvektsiooni restid.

Hoxter prioriteet kaminasüdamike arendamisel on isepuhastuv klaas. Põlemisõhu sissevool koldesse on suunatud nii, et klaasi ette tekib õhukardin, mis takistab põlemisjääkide klaasile sadestumist. Klaasi puhtus sõltub veel ka küttepuude niiskusest, korstna tõmbest ja sellest kuidas te reguleerite põlemisõhu juurdevoolu.

Kaminasüdamiku välimust on võimalik muuta valides šamottvoodri värvi (hele/tume), erinevaid ukseraame ning -käepidemeid.