Kaminasüdamik Hoxter ECKA 70/40/38N

4 032.00 

Suurendatud küttevõimsusega kaminasüdamik.


Hoxter ECKA 70/40/38 saab tellida parema- või vasaku käelisena, ühekordse- või kahekordse ukseklaasiga. Ühekordne ukseklaasi saab valida kas liimitud- või painutatud nurgaga. Isikupära pakuvad roostevabast terasest ukseliistud, erinevad ukseraamid ja käepidemed.

Südamiku hinnale lisandub ukseraami hind.


ECKA 70/40/38N hinnakiriPDF

ECKA 70/40/38N tehnilised andmed ja joonisedPDF

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus


Erinevalt tavalistest kaminasüdamikest on Hoxter kaminasüdamikud disainitud soojendama neid ümbritsevat salvestavat massi, mis omakorda annab tuppa kiirgussoojust sarnaselt ahjuga. Salvestatava soojushulga suurendamiseks on kaminasüdamikule võimalik lisada salvestav lõõristik, mis suurendab ka seadme efektiivsust ning pikendab kütmise intervalli. Kui ruumi napib saab lõõristiku asendada spetsiaalse 5 rõngast koosneva soojussalvestiga.

Hoxter valikus on erineva suuruse ja kujuga kaminasüdamikke, sealhulgas  ühe-, kahe- ja kolmepoolse ning nurgaklaasiga kaminad. Sõltuvalt ruumi soojavajadusest on peaaegu kõik seadmed saadaval nii ühe- kui ka kahekordse ukseklaasiga. Kahekordne ukseklaas võimaldab kaminasüdamikke kasutada ka väiksema energiavajadusega ruumides.

Kui on vaja kiirelt sooja andvat kütteseadet võib kamina voodrile lisada konvektsiooni restid.

Hoxter prioriteet kaminasüdamike arendamisel on isepuhastuv klaas. Põlemisõhu sissevool koldesse on suunatud nii, et klaasi ette tekib õhukardin, mis takistab põlemisjääkide klaasile sadestumist.

Kaminasüdamiku välimust on võimalik muuta valides šamottvoodri värvi (hele/tume), erinevaid ukseraame ning -käepidemeid.

Müügi põhimõtted

Soovime, et meie müüdud Hoxter tooted töötaksid laitmatult pikki aastaid. See on põhjus, miks me müüme neid vaid kutsetunnistusega pottseppadele ja väljaõppinud ahjupaigaldajatele või meiepoolse paigaldusega. Nii tagame täiusliku paigalduse ja meie klientide täieliku rahulolu.