Kaminasüdamik Hoxter ECKA 60/35/50Sh

4 869.00 

Väiksema paigaldussügavusega nurgakamin. Tõstetava uksega.

Hoxter ECKA 60/35/50Sh saab tellida parema- või vasaku käelisena, ühekordse- või kahekordse ukseklaasiga. Ühekordne ukseklaasi saab valida kas liimitud- või pinutatud nurgaga. Isikupära pakuvad roostevabast terasest ukseliistud, erinevad ukseraamid ja käepidemed.

Hinnale lisandub ukseraami hind.


ECKA 60/35/50Sh hinnakiriPDF

ECKA 60/35/50Sh tehnilised andmed ja joonisedPDF

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Erinevalt tavalistest on Hoxter kaminasüdamikud disainitud soojendama neid ümbritsevat salvestavat massi, mis omakorda annab tuppa kiirgussoojust sarnaselt ahjuga. Salvestatava soojushulga suurendamiseks on kaminale võimalik lisada salvestav lõõristik, mis suurendab ka seadme efektiivsust ning pikendab kütmise intervalli. Kui ruumi napib saab lõõristiku asendada spetsiaalse 5 rõngast koosneva soojussalvestiga.

Hoxter valikus on erineva suuruse ja kujuga kaminasüdamikke, sealhulgas  ühe-, kahe- ja kolmepoolse ning nurgaklaasiga kaminad. Sõltuvalt ruumi soojavajadusest on peaaegu kõik seadmed saadaval nii ühe- kui ka kahekordse ukseklaasiga. Kahekordne ukseklaas võimaldab Hoxter kaminaid kasutada ka väiksema energiavajadusega ruumides.

Kui on vaja kiirelt sooja andvat kütteseadet võib kamina voodrile lisada konvektsiooni restid.

Hoxter prioriteet oma toodete arendamisel on isepuhastuv klaas. Põlemisõhu sissevool koldesse on suunatud nii, et klaasi ette tekib õhukardin, mis takistab põlemisjääkide klaasile sadestumist.

Kaminasüdamiku välimust on võimalik muuta valides šamottvoodri värvi (hele/tume), erinevaid ukseraame ning -käepidemeid.

Müügi põhimõtted

Soovime, et meie müüdud Hoxter tooted töötaksid laitmatult pikki aastaid. See on põhjus, miks me müüme neid vaid kutsetunnistusega pottseppadele ja väljaõppinud ahjupaigaldajatele või meiepoolse paigaldusega. Nii tagame täiusliku paigalduse ja meie klientide täieliku rahulolu.